Запрошуємо українців усього світу  на святкування дня незалежності України

У суботу 24 серпня 2019 р. у Centennial Park в Торонто Конґрес Українців Канади, відділ Торонто (КУК-Торонто) та інші українські організації будуть відзначати 28 річницю Незалежності України. Як і останні роки, це святкування Дня Незалежності, напевно, знову стане найбільшим в Північній Америці та у діаспорі в цілому.  Цей Святковий день завжди проходить і знову пройде з величезним успіхом і, напевно, буде знову поставлен рекорд по відвідуванню.

Офіційна програма розпочнеться молитвою, яку проведуть духовенство Української Католицької Церкви та Української Православної Церкви Канади.

Як і кожного року на свято прийдуть не тільки тисячі відвідувачів, а також і представники Федерального та провінційного урядів.

Цього року яскрава та колоритна концертна програма знову буде включати у себе виступи танцювальних та музичних колективів і співаків з Канади та України. Аудиторію будуть розважати відомі танцювальні ансамблі Торонто – “Барвінок”, “Калина” та “Україна”, духовий оркестр “Батурин” та хор “Прометей”. Плануються виступи відомих українських артистів, які завжди приїздять у цей день щоб поздоровити українську громаду з цим великим святом.

Впевнені, що усі знов побачать великий автобус, який містить у собі мобільний клас, що навчає про історію Голодомору, та який усі останні роки святкування притягував велику увагу тих, хто бажає дізнатися про Голодомор в Україні 1932-33 років.

І як завжди – ЯРМАРОК! Здається, що ярмарок у Centennial Park з кожним роком покращується. Продовольчих та побутових кіосків які пропонували відвідувачам свої численні вироби буде ще більше Як завжди, діти побачать розважальне містечко яке Шкільна Рада КУК-Т організувала останні роки святкування Дня Незалежності та

Забезпечувати життєздатність і безперешкодне функціонування усіх служб цієї події загалом займається організаційний комітет з проведення Дня Незалежності при КУК-Торонто. Оргкомітет безперервно працює шість місяців напередодні свята і готує усе необхідне з допомогою чудової команди працьовитих добровольців, які працюють усі дні святкування, а потім допомагають все скласти та навести чистоту після закінчення свята.

Запрошуємо українців усього світу  на святкування дня незалежності України у Канаду, до “столиці” української діаспори світу міста Торонто.


Реєстрація

 

Like us on Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Early Bird Special