СКУШТУЙТЕ КАНАДУ НА СМАК! Винно-гастрономічний тур в Канаду c українським гідом

Ніагарський регіон в провінції Онтаріо славиться своїм чудовим вином. В основному тут вирощують червоні сорти винограду і виробляють червоні вина. Цей регіон, відомий також, своїм унікальним “льодовим вином”, яке роблять з підмерзлого винограду. Але яке вино без хорошої їжі?

Саме тут, поруч з одним з чудес світу – Ніагарським водоспадом знаходяться найкращі ресторани цього регіону. Саме тут можна спробувати кращі варіанти таких “типових” канадських страв, як “реберця по-канадськи”, різні варіанти стейків, “артистичні” бургери, тобто оригінальні за своїми комбінаціям суміші фаршу з кращого за якістю м’яса і різних спецій, соусів, сирів.


І звичайно, знамениті канадські “барбекю” – різні варіанти “шашликів”.

Але головне, чим відомий у світі цей регіон біля Ніагарського водоспаду, це нескінченними музичними фестивалями і театральними виставами. Адже саме тут проходить відомий на всю Америку “Шоу Фестиваль”, названий на честь Бернарда Шоу та нескінченні Джаз фестивалі.

А якщо ви любите “старовину”, антикварні магазини, “бабусині” прядки, срібло, унікальний фарфор, старовинну зброю тоді вам точно сюди. Адже саме в цьому регіоні розташовані найкращі антикварні базари і магазини.


Чому саме тут?
Нічого дивного. Цей регіон став “канадським” в період до і після єдиної війни в канадській історії – війни 1812 року. Саме тоді “кляті американські імперіалісти” напали на “білих і пухнастих” британських колоністів, які не прийняли американську революцію і залишилися вірні своєму королю. Їм пощастило. Їх не заслали в “Гулаг”, на “Біломор – Канал” і не розстрілювали на задніх подвір’ях “Онтарійскіх районних відділів НКВД”. Їм просто дозволили переплисти через річку Ніагара і озеро Онтаріо і поселити там, де не було “Американської революції” і де все ще “головним” залишався британський король. .. Загалом, це довга історія і учасники цього туру почують її у всіх деталях.

Але саме ці події, спектаклі, вина і страви і будуть “композиційним центром” цього унікального Винно-гастрономічного туру в Канаду, який проходить у Ніагарському регіоні круглий рік. А чому ні? Ніагарський водопад не зиму не зачиняється 😉


P.S.

Трохи статистики. Тут розташовано приблизно 15 – 20 виноробів, чотири театри і кілька майданчиків для музичних фестивалів. Ми будемо намагатися відвідати їх усі!

СКУШТУЙТЕ КАНАДУ НА СМАК!


Like us on Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Early Bird Special