Екскурсії та тури по Канаді та Америці з українським гідом

Екскурсії та тури по Канаді та Америці з українським гідом

Ви, напевно, погодитися з тим, що якщо вам в подорожі, та ще в новому місті або країні попався досвідчена людина, гід за покликанням, який любить свою справу, то можна вважати, що вам крупно повезло. Ви дізнаєтеся про історію нових для вас міст, побачите ті куточки, куди “організований” турист на величезному двоповерховому автобусі ніколи не потрапить. Ваш гід підкаже, де зняти хорошу і недорогу готель, в якому ресторані найкраща кухня, що зі страв обов’язково варто спробувати і який сорт пива або вина є тільки в цьому ресторані. Ви будете точно знати, в якому готелі є безкоштовний сніданок, де є басейн і де просторіші і світліше кімнати.

У відпустці часу завжди мало. Ваш гід підкаже, що подивитися в першу чергу, складе для вас індивідуальний маршрут, спланує ваш тур так, що ви встигнете побачити те, що цікаво саме вам, і заощадите час, гроші і нерви. А якщо, на додаток до цього, він познайомить вас з історією країни, її культурою, людьми і природою, то вважайте, що Фортуна до Вас явно прихильна.

Виберіть найближчий, цікавий для вас тур на сторінці нижче. Екскурсії та тури по Канаді і Америки з україномовним гідом, це той унікальний досвід пізнання нових країн, заради якого варто так багато працювати. Реєструйтеся на екскурсію, телефонуйте, пишіть і давайте подорожувати разом! Ми – досвідчені гіди, громадяни Канади і США, живемо в цій країні більше 20 років, і ми гарантуємо, що ваша подорож з нами стане одним з найяскравіших спогадів вашого життя.


Зв'язатися з нами

 

Like us on Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Early Bird Special