ОДНОДЕННИЙ ТУР В Ніагара Фолс. Водоспади, парк Меріленд та “консерваторія” метеликів

Екскурсія в Меріленд і Консерваторію метеликів, які знаходяться в Ніагра Фолс – зовсім поруч з Ніагарським водоспадом, це ідеальний варіант щоб  провести цілий день з дітьми біля водоспадів в місті Ніагара Фолс і його околицях.

Консерваторія метеликів, це величезний чарівний тропічний сад під склом, який є домівкою для тисяч і тисяч метеликів. Ви і ваші діти поринете в абсолютно новий, казковий світ в якому різнокольорові метелики з усього світу будуть повільно кружляти над вашими головами, а деякі сядуть відпочити у вас на руці або плечі. Тут можна побачити цих дивних істот на різних стадіях їх життєвого циклу, можна погодувати їх з руки або полюбоваться їх “обідньою перервою”. Кілька годин, які можна легко провести тут пролетять для вас як одна хвилина.

Для тих, хто хоче більше дізнатися про метеликів пропонується переглянути кілька фільмів. У них можна дізнатися про види метеликів, шляхах їх міграції, їх харчування, звички.

Це дивовижне по своїй атмосфері місце, яке знаходиться всього в 10 хвилинах від Ніагарських водоспадів, дасть вам і вашим дітям можливість втекти на кілька годин від шуму і суєти Кліфтон Хіллз – канадського Лас Вегаса у центрі міста Niagara Falls і відпочити в тиші тропічного лісу, милуючись різнобарвними метеликами яки злетілися сюди з усього світа.

Тут не можна не побувати, перебуваючи в районі водоспадів. Ця екскурсія буде пам’ятається багато і багато років, особливо якщо ви не забудете свою камеру і налаштуєте її на зйомки максимально великим планом. Ват побачите – метелики буду посміхатися вам з цих фотографій.

 Маріленд – парк атракціонів з великою колекцією китів та інших морських мешканців, який знаходиться зовсім недалеко від Ніагарських водоспадів. Парк відомий свій колекцією китів – білуг, які із задоволенням виступають для дітей і навіть дозволяють годувати себе з рук.

Тут можна покататися на різних каруселях, гойдалках, політати на літаках і злетіти під самі небеса на атракціонах для найсміливіших.


 


 

Like us on Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Early Bird Special