БІЗНЕС У КАНАДІ

БІЗНЕС У КАНАДІ

Допомога компанії NEW SVIT TRAVEL зручна, адже для того, щоб відкрити свій власний бізнес в Канаді або США, Вам зовсім не обов’язково бути  фактично тут. Фахівці компанії NEW SVIT TRAVEL візьмуть у свої руки ведення процесу реєстрації, піклуючись про кожну дрібницю.

Більш того, наша компанія готова допомогти Вам і в тому випадку, коли Ви плануєте розширювати свою компанію в Канаді або США, при цьому залишаючись в Україні або в будь-який інший країні колишнього СРСР.

Фахівці NEW SVIT TRAVEL готові надавати Вам наступні послуги:

Ведення бухгалтерської звітності – професіонали потурбуються, щоб рахунки Вашої компанії завжди були в повному порядку.

Пошук партнерів – ми не просто шукаємо, ми знаходимо канадських чи американських бізнесменів, для яких цікава спільна робота з Вами. Компанія NEW SVIT TRAVEL допоможе організувати зустріч з потенційним партнером на території Канади і США.Просування продукції та / або послуг.

Ми знаємо, як зробити Вашу пропозицію привабливою для канадського чи американського споживача. З нашою допомогою Ваші товари та послуги вийдуть на ринки Канади і США. з Компанією NEW SVIT TRAVEL Ваші потенційні клієнти будуть в повній мірі ознайомлені з їх перевагами з допомогою нашого відділу маркетингу.

Відділ маркетингу компанії NEW SVIT TRAVEL створить для вашої компанії професійний Веб сайт англійською мовою,

Створить Facebook сторінку вашої компанії,

Створить усі Соціальні мережі, які зобов’язана мати кожна поважаюча компанія у Канаді чи Америці і без яких довіру західних партнерів завоювати дуже проблематично. А точніше: Twitter, Instagram, Pinterest, Google+ і буде стежити за регулярним оновленням цих каналів і вести переписку з клієнтами і відвідувачами.

Наш відділ маркетингу створить YouTube канал і буде його регулярно оновлювати.

Логістика – ми готові продумати всі особливості доставки Ваших товарів за конкретними регіонами або в рамках усієї країни, організувати регулярні поставки необхідної сировини і матеріалів на Ваші бази і склади – словом, вирішити будь-яке транспортне питання.


Отримання кореспонденції – ми будемо забирати приходять Вам листи, звіти, документацію і ділові пропозиції, і передавати їх Вам. Компанія NEW SVIT TRAVEL потурбується про те, щоб Ви завжди були в курсі того, чим живе Ваше підприємство.

Як бачите, ми надаємо комплексну допомогу, – це якраз той варіант співпраці, від якого виграють усі: і Ви, і Ваші партнери – давайте разом зміцнювати і розвивати ділові взаємини.

Коли фахівці компанії NEW SVIT TRAVEL допомагають підприємцю відкривати компанію в Канаді або США, вони беруть на себе цілий ряд зобов’язань.

Процес реєстрації

Давайте візьмемо процес реєстрації фірми в якості прикладу – NEW SVIT TRAVEL гарантує безпомилкове проведення наступного ряду робіт:

Підготовка пакету необхідних документів подається Секретарю штату.

Реєстрації компанії в Податковому відомстві США і отримання Federal Tax ID номера як необхідної складової для проведення фінансових операцій у Канаді та Америці.

Після цього NEW SVIT TRAVEL відкриває на ім’я компанії рахунок в банку Канади або США і надалі надає постійну допомогу при проведенні грошових переказів.

Також компанія NEW SVIT TRAVEL підбирає для підприємця приміщення, яке буде є юридичною адресою компанії і приймати за цією адресою кореспонденцію. Крім цього, компанія NEW SVIT TRAVEL може надати допомогу в пошуку персоналу, відповідного заявленим бізнесменом вимогам.

Природно, ми займаємося і оформленням бізнес-ліцензії на ведення бізнесу у Канаді або Америці, зосереджуючи всю свою увагу на тому, щоб підприємець міг отримати її якомога раніше.

Далі йде етап оформлення і складання внутрішніх документів компанії, наприклад, корпоративної книги.

З компание Puteshestvie можна не тільки зареєструвати компанію, не приїжджаючи у Канаду або США, але і розвивати її безпосередньо з України, перетворюючи своє підприємство в впевненого, значимого і успішного гравця канадського або американського ринку. Але якщо в майбутньому Ви захочете переїхати у Канаду чи США на постійне місце проживання, то компанія NEW SVIT TRAVEL може допомогти і в питаннях бізнес імміграції і надасть максимально детальну інформацію по усім видам імміграції.

Like us on Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Early Bird Special